Зарубіжна література

Дата: 16 березня 2020 о 11:17, Оновлено 20 березня 2020 о 08:55
Автор: Марчук В. П.

Шановні п’ятикласники!

В зв’язку з карантином запрошую вас до дистанційного навчання із зарубіжної літератури.

Пропоную вам ознайомитись із творчістю Льюїса Керролла на сторінках вашого підручника .Користуючись Інтернетом, прочитайте, будь ласка,казку "Аліса в Країні Чудес" Льюїса Керролла та перегляньте фільм.

Аліса в країні див

Відео про казку "Аліса в країні див"

Шановні шестикласники!

Пропоную вам ознайомитись із творчістю Мацуо Басьо на сторінках вашого підручника .Користуючись Інтернетом, прочитайте, будь ласка.його поезії. 3-4 хайку вивчіть напам’ять.

Шановні семикласники!

Пропоную вам ознайомитись із творчістю Артура Конан Дойла на сторінках вашого підручника (С. 199-200)

Користуючись Інтернетом, прочитайте, будь ласка, оповідання Артура Конан Дойла про Шерлока Холмса та доктора Ватсона, зокрема, «Пістрява стрічка» та «Спілка рудих» та перегляньте фільми.

Шановні восьмикласники!

Пропоную вам ознайомитись із літературою доби бароко на сторінках вашого підручника .Користуючись Інтернетом, прочитайте, будь ласка,твори Луїса де Гонгори-і-Арготе – іспанського поета доби бароко. Більш детально опрацюйте вірш «Галерник».

Про роман "Дон Кіхот"

Презентація "Дон Кіхот" (частина 1)

Презентація "Дон Кіхот" (частина 2)

Шановні  дев’ятикласники!

Пропоную вам  опрацювати статтю підручника на сторінці 215-216 «Маленька людина, або як стати великим» (за творчістю М. В. Гоголя) на сторінках вашого підручника (С. 199-200).

Користуючись Інтернетом, прочитайте, будь ласка, повість М. В. Гоголя «Шишель»  та перегляньте фільм.

Шановні десятикласники!

Пропоную вам ознайомитись із літературою модернізму на сторінках вашого підручника. Користуючись Інтернетом, опрацюйте, будь ласка,статтю підручникаа про творчість Шарля Бодлера. Більш детально опрацюйте вірші «Альбатрос», «Відповідності», «Вечорова гармонія» із  збірки "КВІТИ ЗЛА"

Поль Верлен (відео-презентація)

Із поезії французького символізму Символізм як літератур­ний напрям останньої третини XIX – початку XX століття. Основні естетичні принципи та поетичне нова­торство символістів. Поль Верлен.  “Забуті арієти», “Так тихо серце плаче…”, “Поетичне мистецтво”

"Некоролівське життя" "короля поетів" (творчий шлях Поля Верлена)

Шановні  одинадцятикласники!

Пропоную вам ознайомитись із твором Пауля Целана «Фуга смерті». Текст твору ви можете знайти на сторінках підручника та в Інтернеті. Зверніть увагу на ключові метафори як відтворення жахливої реальності табору Освенціму. Підготуйте повідомлення про цей табір.

Користуючись статтею підручника, ознайомтесь з життєвим і творчим шляхом Е. М. Гемінгвея, прочитайте повість  та передивіться фільм  «Старий і море». В зошитах напишіть, будь ласка, есе «Гімн працьовитій людині».

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.